Оптимізуйте та просувайте
свій сайт для готелю

З MyHotel ви можете не лише зробити свій сайт для готелю чи оренди житла надзвичайно просто, але маєте змогу просувати його за допомогою наших сервісів. Усі додаткові послуги надає наша команда.

Готовий сайт готелю чи оренди житла

Готовий сайт готелю чи оренди житла

Незважаючи на те, що сервіс MyHotel вирізняє саме можливість зробити сайт безкоштовно та самостійно за допомогою інтуїтивної платформи, ми також пропонуємо послугу за типом “Все включено” для тих, хто хоче витратити свій час на щось інше, довіривши роботу експертам. Спростіть собі задачу.

Замовити

Просування сайту готелю у пошукових системах (SEO)

Просування сайту готелю у пошукових системах (SEO)

Ми надаємо перевірені інструменти, які допоможуть вам зробити веб сайт, правильно оптимізований та налаштований для локального SEO. Простіше кажучи, ми допоможемо вашим потенційним клієнтам знайти ваші послуги за ключовими словами легко у Google чи інших аналогічних системах.

Замовити

Налаштування Google Ads

Налаштування Google Ads

“Ворохта, котедж, подобова оренда” – за допомогою Google Ads за таким (замініть слова на бажані) запитом ваш сайт може вийти у топ! Реклама у Google Ads допомагає показувати ваш сайт у першій п’ятірці результатів пошуку, якщо введені ключові слова, які відповідають вашій пропозиції. Ми у цьому профі.

Замовити

Реклама у соціальних мереж - Facebook, Instagram та інших

Реклама у соціальних мереж – Facebook, Instagram та інших

Безкоштовно зробити сайт готелю – це лише половина справи. Ми допоможемо вам створити та налаштувати рекламні кампанії з просування сайту у соціальних мережах, які приведуть на ваш сайт реальних клієнтів, які шукають бажане житло для оренди. Така реклама наближує вашу пропозицію максимально до потенційного гостя.

Замовити