Готовий сайт готелю

Якщо ви не маєте часу, щоб створити сайт самостійно за допомогою інструментів сервісу MyHotel, ми можемо зробити це для вас. Швидко та професійно.

Замовити cайт Що ми пропонуємо

Які послуги ви можете замовити?

Брендинг дизайну

Ми дотримуємось ваших рекомендацій щодо налаштування кольорів, шрифтів та усіх можливих візуальних частин сайту, щоб в результаті ваш сайт відображав автентику вашого бренду!

Налаштування системи бронювань

Бронювання на вашому власному сайті без комісій для вас чи гостя – це чистий прибуток вашого бізнесу. Ми повністю налаштуємо систему бронювань, яка включає сезонність цін, тарифи, правила, календар та інше.

Структурування сторінок сайту

Ми наповнимо сторінки сайту наданими вами текстами, медіаматеріалами, контактною інформацією та іншими даними так, щоб кожна сторінка вашого сайту готелю мала професійний та сучасний вигляд.

Дизайн логотипу

Вам не треба додатково шукати студії для розробки логотипу. У нас в команді є професійні дизайнери, які створять логотип для сайту готелю за вашими рекомендаціями та згідно з усіма сучасними технологіями.

Налаштування платіжних систем

Ми створимо усі можливості, щоб вашим гостям було легко обрати житло та сплатити за його бронювання прямо на сайті готелю. Ми маємо значний набір платіжних шлюзів, який ви зможете обрати.

Просування сайту готелю

Готовий сайт готелю – це лише половина справи. Просування сайту у пошукових системах, соціальних мережах та інших рекламних майданчиках вимагає злагоджених та спланованих кроків, з якими ми теж готові допомогти.

Бажаєте замовити готовий сайт готелю?

Ви маєте змогу обрати пакет послуг для створення сайту оренди житла, який вас цікавить.

Замовити cайт

Скільки коштує готовий сайт готелю?

Базовий

1 рік безкоштовної підписки

13000 грн

Брендинг дизайну шаблону (кольори, лого)

Наповнення 5 сторінок сайту

Налаштування системи бронювання

SEO-оптимізація головної сторінки

Замовити сайт

Розширений

1 рік безкоштовної підписки

18000 грн

Брендинг дизайну шаблону (кольори, лого)

Наповнення 5 сторінок сайту

Налаштування системи бронювання

Дизайн лого

SEO-оптимізація головної та 2-ох сторінок

Замовити сайт

Професійний

1 рік безкоштовної підписки

27000 грн

Брендинг дизайну шаблону (кольори, лого)

Створення 5 сторінок сайту (1500 слів)

Налаштування системи бронювання

Дизайн лого

SEO-оптимізація головної та 3-ох сторінок

Налаштування Google Ads та запуск реклами

до 10 годин розробника на особливі потреби

Замовити сайт

Які послуги ви можете замовити?

Наша команда створює зручні та функціональні рішення спеціально для бізнесу оренди житла та номерних фондів готелів.

Професійне рішення для готелів

Наша власна розробка для системи бронювань номерів та житла слугує світовому ринку вже близько 5-ти років. Це означає, що ви можете довірити свій сайт готелю надійному рішенню та експертній команді розробників.

Сучасні дизайни

Ми працюємо ексклюзивно з рішеннями для сайтів готелю та оренди житла, тож знаємо, яких функціональних рішень потребує дизайн сайту такого спрямування.

Система бронювання житла

Надійна система бронювання житла, перевірена часом та бізнесом подібно вашому. Вона включає тарифи, онлайн пошук житла, календарі доступності, календарі бронювань, облік бронювань та багато іншого.

Автоматичний облік бронювань

Усі бронювання з різними статусами (підтверджено, відмінено і т.д.), деталями клієнта та датами перебування, інформацією про сплату та інше автоматично вносяться до календаря бронювань.

Оптимізація та реклама

Ми надаємо набагато ширші послуги, ніж створення сайту готелю та його налаштування. Можемо максимально налаштувати та оптимізувати ваш сайт так, щоб клієнти моги його легко знайти у пошукових системах типу Google.

Синхронізація з Booking.com та Airbnb

За бажанням синхронізуйте бронювання сайту з тими, що отримуєте з інших платформ типу Booking.com чи Airbnb. Синхронізація допомагає уникнути зайвих бронювань, не перестаючи отримувати запити з різних сайтів.

Готовий сайт готелю, розроблений експертами. Замовляйте!

Ми можемо допомогти вам обрати необхідний пакет послуги “Готовий Сайт Готелю” вже зараз. Просто заповніть заявку та розкажіть нам, чого ви очікуєте. Ми врахуємо усі ваші побажання та допоможемо зорієнтуватися у процесі.

Замовити cайт