Головна

Відпочинок у готелі-курорті “Карпати” в Україні

У будь-який час року відпочинок в Карпатах буде цікавим і корисним для тих, хто цінує чудову природу гір. Взимку Ви можете покататися тут на лижах, влітку – цілими днями насолоджуватися чудовим повітрям, співом птахів, прогулянками по гірських стежках, а також ласувати смачними лісовими ягодами. Осінь – звичайно ж – золота пора для грибників. Весна прикрашає гори і долини квітами, які просто вражають уяву своєю чудовою красою.

Наш готель розташований поблизу лижних підйомників і туристичних маршрутів. Саме звідси починається найактивніший, цікавий, корисний і пізнавальний відпочинок в горах.

Кожен корпус – це окремий котедж . Вам сподобаються просторі номери, дизайн яких об’єднав традиції старовини і комфорт сучасності. Тут в каміні горить живий вогонь, а затишний карпатський інтер’єр, де так майстерно продемонстрована краса дерева і каменю, створює непередаване відчуття якогось давнього тепла, яке живе на цій землі, в цих горах і в серцях чудових, вкрай гостинних людей.

Чому саме у нас?

Універсальний для відпочинку і бізнесу комплекс обладнаний сучасним конференц-залом, який може вмістити до 150 чоловік.

Ви можете організувати зустріч, семінар, тренінг чи презентацію. Для серйозних ділових переговорів підійде малий зал на 45 місць. До Ваших послуг сучасне обладнання: проектор, Flip chart, екран, звукова апаратура, wi-fi інтернет.

В єдиному комплексі об’єднані унікальні оздоровчі природні можливості, спеціальні умови і сучасне обладнання для відновлення сил і здоров’я.

Умови перебування

Цей будинок на озері, тому потрібен пильний нагляд за дітьми. У помешканні дозволяється розміщення з домашніми тваринами. До послуг гостей безкоштовна автостоянка. Вогнища заборонені. Перестановка меблів не дозволяється, оскільки це може пошкодити підлогу.

  • Час заїзду: 10:00
  • Час виїзду: 12:00
  • Діти до 5 років безкоштовно
  • Перебування тварин за запитом
  • Палити заборонено