Як зробити сайт самому з нуля

Як зробити сайт самому з нуля?

Під час планування подорожі більшість людей заздалегідь вирішують, де вони зупиняться, щоб не виникло проблем із ночівлею. Особливо якщо йдеться про іншу країну. Найпростіший спосіб – це знайти житло, що здається в оренду (номер у готелі, квартиру, гостьовий будинок тощо), але як його знайти?

Мабуть, найпопулярніша відповідь – це “в Інтернеті, прочитати інформацію на сайті”. Тобто, створення сайту приміщення під оренду є важливим етапом у процесах його розвитку та пошуку нових гостей. У цій статті ми поділимося з вами рекомендаціями, як зробити свій сайт та які його елементи потребують особливої уваги.

Топ-3 невід’ємні складові ідеального сайту

1. Перше враження, яке запам’ятовується назавжди

Перший крок – це показати особливості приміщення так, щоб головна сторінка зацікавила відвідувачів сайту. Туди варто також додати відмінні риси, які допоможуть вирізнити ваші пропозиції з-поміж безлічі ваших конкурентів.

Незалежно від мети поїздки, інформація про визначні місця неподалік буде досить пізнавальною для гостей. Зазначте ваші контакти у спеціально відведеному розділі, щоб відвідувачі мали змогу зв’язатися з вами за необхідності.

2. Приваблива та детальна презентація житла

Не варто забувати про те, що гості будуть порівнювати умови проживання в різних видах помешкання, зручності, якими вони оснащені, додаткові послуги. Тому робіть так, щоб на вашому сайті вони могли знайти всю цю інформацію.

Вам вдасться зробити сайт самому, але тут не обійтися без професійних фотографій для бездоганної демонстрації житла. Гостям буде цікаво не лише почитати про нього, а й роздивитися зображення помешкань різних класів, санвузла, виду з вікна, ресторану або конференц-залу тощо. Фото високої якості неодмінно схилять терези на ваш бік.

3. Доступна система онлайн-бронювання

Можливiсть онлайн-бронювання значно спрощує процес бронювання та покращує шанси вашого сайту потрапити в топ рейтингу серед користувачів, адже це зручний та швидкий спосіб забронювати вільне житло за декілька нескладних кроків без звернення до сторонніх ресурсів. Чудовим рішенням стане також календар доступності номерів/квартир.

А Ви, власник житла, не будете плутатись у великій кількості запитів, адже зможете контролювати (підтверджувати та скасовувати) всі бронювання та матимете необхідну контактну інформацію, що надходитиме через спеціальні форми.

Як зробити свій сайт швидко та надійно?

Коли йдеться про найкраще вирішення питання як зробити сайт самому з усіма цими елементами, ми радимо вам звернутися до сервісу MyHotel. Завдяки йому ви зможете організувати роботу вебсайту без сплати додаткових комісій та керувати бронюваннями завдяки централізованому календареві. Також вам буде доступна опція синхронізації бронювань з Airbnb, Booking.com, Google Calendar, Apple Calendar та ін.

Це сервіс для бізнесу, що займається винаймом житла, відрізняється від інших гнучкою системою тарифів та можливістю встановити власні правила бронювання. Крім того, гості обиратимуть серед різних способів оплати: прямого банківського переказу, оплати на сайті чи після прибуття.

Сайт буде максимально зручним у використанні після інтеграції унікальної системи додаткових послуг, які можна надати безкоштовно або продати, та додання на головну сторінку онлайн-чату.

Ви ж, у свою чергу, отримаєте потужні інструменти для просування вашого сайту в пошукових системах (SEO) і професійну допомогу з рекламою в Google Ads та соціальних мережах від команди.