Нова вебплатформа Мій Готель: Найпростіший спосіб створити сайт для готелю в Україні

Нова вебплатформа Мій Готель: Найпростіший спосіб створити сайт для готелю в Україні

Мій Готель – це нова вебплатформа, яка може докорінно змінити життя вашого бренду готелю чи короткострокової оренди житла в інтернеті. А отже, й в реальності. Вона створена для власників будь-якого житла під оренду, від власного будиночка в Карпатах до потужного готельного оператора в Одесі.

Реєструючись на платформі, ви отримуєте обліковий запис для створення власного незалежного сайту та керування ним. До прикладу, ви зможете зручно додавати помешкання під оренду чи номерний фонд готелю, створювати гнучкі сезонні тарифи, розміщувати форму для онлайн-бронювань, показувати календарі доступності кімнат з вільними днями, автоматично реєструвати гостей тощо.

При цьому вам не треба докладати зайвих зусиль, щоб сайт мав гарний вигляд, адже ми також пропонуємо готові дизайни – вони автоматично надають вашому сайту привабливого та професійного вигляду.

Це означає, що наша вебплатформа ідеально пасує до створення сайту для готелю особисто власниками житла чи їхніми працівниками, а не лише спеціалізованими вебстудіями!

Тож як ми прийшли до запуску цієї вебплатформи?

Трошки історії

Наша команда, з головним офісом в Україні та представництвом за кордоном, займається розробкою готових вебрішень для різних типів бізнесу з 2013 року, включаючи рішення для готельного бізнесу, яке ми й прагнемо висвітлити тут докладніше.

Цей сайт для сервісу Мій Готель новостворений, як ви можете помітити, тобто наш проєкт саме у такому вигляді – це абсолютно нова річ. Дочірній, якщо бажаєте.

Проте головний інструмент нашої нової платформи, що дозволить вам приймати бронювання від гостей на сайті, не вчора зроблений.

Це наша власна розробка з історією розвитку на міжнародному ринку, яка на сьогодні нараховує більше п’ятнадцяти тисяч користувачів та функціонує з 2017 року як плагін (додаток) для WordPress. Ви можете ознайомитися з інформацією про плагін на офіційному сайті (англійською).

Особливим приводом для гордості є те, що на світовому ринку рішень під WordPress, наша розробка знаходиться у трійці лідерів.

Що таке WordPress?

Для тих, хто стикається з цією назвою вперше, достатньо знати один факт – це найпопулярніша у світі система керування сайтом, доля ринку якої складає більше 30%. Тож розробники усієї земної кулі мають можливість створювати рішення для різних типів бізнесу спеціально для WordPress, адже це надійно, далекоглядно та надає широкі можливості. Ми не виняток 😊

Проте чи треба вам мати власний WordPress сайт, щоб скористатися Мій Готель? Ні! І в цьому найбільша перевага та унікальність нашої нової вебплатформи.

Чим ця веблатформа відрізняється від нашого плагіну для WordPress?

Якщо коротко, тим, що вам не доведеться взагалі мати справу з пошуком хостингу, завантаженням та встановленням WordPress, налаштуваннями та усією іншою рутиною, знайомою будь-кому, хто намагався самостійно встановити сайт.

Реєструючись на Мій Готель, уся робота зроблена за вас автоматично!

Вам лишається лише заповнити сайт необхідними даними – назва, фото, логотип тощо.

Окрім того, налаштувати систему бронювань в інтуїтивному інтерфейсі, щоб вона відповідала вимогам вашого реального бізнесу в сфері оренди житла.

Звичайного користувацького досвіду інтернетом буде достатньо для того, щоб створити сайт для готелю та підлаштувати систему під себе.

Які саме типи сайтів ви зможете створити?

З нашого досвіду, найбільше нашому рішенню довіряють короткострокову оренду житла – квартир, будинків відпочинку, готелів, санаторіїв та інших типів житла для відпочинку туристів.

Це може бути як дуже простий сайт, де ви показуєте фото та відео-тури свого житла, зручності тощо та надсилаєте посилання на нього клієнтові у будь-якому месенджері, так і повноцінний сайт під власним доменом, де клієнти зможуть робити бронювання та сплачувати за нього на сайті, переказом на картку або після прибуття.

Для простих рішень вам, можливо, буде достатньо безкоштовного плану, головним обмеженням якого є розташування вашого сайту під спільним доменом (тобто назва доменного імені вашого сайту міститиме частину імені нашого бренду) та мінімальна кількість місця на диску (для завантаження ваших файлів та текстової інформації).

Для тих, хто має на меті більш професійний та потужний сайт під власним доменом, рекомендуємо ознайомитися з платними планами сервісу.

Зауважте: якщо ви бажаєте дозволити автоматичні бронювання через сайт, то пам’ятайте, що вони можуть бути лише подобові (не погодинні).

Найважливіші інструменти та налаштування системи бронювання

Вже більше трьох років наша розробка, яку у світі знають як MotoPress Hotel Booking, тобто плагін для бронювань готелю, нарощує м’язи.

Це означає, що ми постійно щось додаємо, шліфуємо, покращуємо для максимального задоволення потреб різних типів бізнесу у сфері гостинності. І саме таку загартовану версію ви отримаєте в рамках нашого нового проєкту – Мій Готель, але для користування нею буде достатньо простої реєстрації на сайті.

Якщо ви зараз у пошуку подібного інструменту для створення сайту для готелю та прийому бронювань, то давайте спробуємо допомогти вам оцінити його потужність.

Отже, як саме ви зможете керувати помешканнями та системою бронювань? Наша вебплатформа надає такі можливості:

 • Додавати необмежену кількість помешкань будь-якого типу з фотографіями, описом, категоризованими зручностями, місткістю (діти та дорослі) та формами бронювання й календарями вільних місць для окремих помешкань. Якщо ви знайомі з тим, як працюють агрегатори типу Booking.com чи Airbnb для власників житла, то, напевне, багато чули про додаткові комісії, які стягуються або з кожного бронювання, або з кожного житла, або з мандрівника. Нашою перевагою є те, що ми позбавили вас жодних комісій такого типу. Ви сплачуєте лише фіксовану суму за користування платформою.
 • Додавати форму пошуку житла, яка допоможе мандрівникам перевірити наявність вільних місць у режимі реального часу, а також одразу й забронювати помешкання (це легко зробити навіть з телефону, адже усі форми оптимізовані під екрани різних пристроїв). Окрім того, форма легко редагується – ви можете редагувати назви полів, прибрати поле “діти”, додати власні фільтри пошуку (наприклад, “місто”).
 • Керувати ціноутворенням в залежності від різних умов: сезону, кількості гостей, доступних зручностей, тривалості перебування тощо. Також ви можете створювати купони на знижку та надавати їх постійним клієнтам або партнерським фірмам.
 • Ви також можете включити додаткові податки та збори різного типу в ціну бронювання, відповідна інформація буде також відображена у рахунку мандрівника, що зробить замовлення.
 • За бажанням увімкнути автоматичні бронювання – як оплачувані, так і неоплачувані. В рамках першого клієнт може або сплатити на сайті (всю суму або частину), або переслати гроші вам на картку. Щодо неоплачуваних, то це означає, що клієнт забронює помешкання одразу, але сплатить вже після прибуття. Вам вирішувати!
 • Якщо ви вже здаєте житло (або плануєте) на сторонніх платформах типу Booking.com чи Airbnb й отримуєте звідти бронювання, ви зможете легко синхронізувати їх з тими, що отримуватиме через сайт, створений на нашій платформі. Тобто, конкретне житло, замовлене на конкретні дні зі сторонньої платформи аналогічно та автоматично блокується на вашому сайті – і навпаки.
 • Встановлювати гнучкі правила бронювання, які передбачають особливості заїзду та виїзду (година дня, конкретні дні), тривалості перебування тощо.
 • Окрім житла, ви також можете дозволити мандрівникам замовляти додаткові послуги заздалегідь, до прикладу, сніданок, користування басейном, трансфер тощо.
 • Керуйте бронюваннями, що вже надійшли: переглядайте історію платежів та календар бронювань, редагуйте деталі бронювань, як-от дні прибуття чи від’їзду, замовлені кімнати, чи особисті дані.
 • Налаштовуйте автоматизовані електронні сповіщення (редагуйте зміст та вигляд шаблонів електронних листів).
 • Завантажуйте звіти з бронювань в таблицях Excel.

Це дуже оглядовий опис найважливіших функцій. В наступних статтях ми розкажемо детальніше, як працюють окремі функції та налаштування сервісу!

Редагування інших деталей вашого сайту оренди житла

Незважаючи на те, що ви обираєте готовий дизайн, який гарантує професійний вигляд вашого сайту в мережі, ви зможете редагувати вміст сайту дуже зручним візуальним редактором, де будь-який елемент додається у вигляду блоку – нехай то буде фото, слайдер, список, чи будь-що інше, що ви захочете показати на сайті. Ви побачите, наскільки це просто!

Як почати?

Натисніть “Створити сайт” та заповніть форму – крім особистих даних, вам треба буде вказати тип помешкання та обрати дизайн для майбутнього сайту. Скоро там з’являться нові шаблони, та навіть наявні легко підлаштувати під різні типи сайтів.

Зареєструвавшись, ви зможете редагувати зовнішній вигляд сайту, додавати і редагувати помешкання, а також керувати бронюваннями – все це з єдиного облікового запису!

Це лише початок роботи з новою платформою, тож з нашого боку досі триває налагодження усіх процесів. Якщо маєте питання, зверніться до нашого центру підтримки.