Сайт-візитка для готелю

Сайт-візитка – 5 простих кроків до успішної онлайн презентації бізнесу

Який, на вашу думку, найшвидший та найпростіший спосіб розповісти про вас та ваш бізнес? Раніше під час зустрічі часто давали візитку, на якій була написана вся необхідна інформація. Сьогодні ж, у часи розвитку цифрових технологій, більшість людей шукають усе в Інтернеті. Тому важливим етапом у роботі власника квартири або менеджера з питань оренди квартири стає онлайн-презентація бізнесу, а саме вашого типу помешкання. І тут на допомогу приходить сайт-візитка. Що це таке?

Можна сказати, що це електронна візитка. Це сайт, який здебільшого складається з 1-3 веб-сторінок. Найчастіше це головна сторінка – презентація вашого помешкання, ефектні фото, що є основним елементом та привертають увагу ваших потенційних гостей. На ній необхідно викласти основну інформацію про житло. Не менш значимим є логотип, який має запам’ятатися.

Друга сторінка, як правило, відведена для опису зручностей квартири чи міні готелю, доповненого яскравими зображеннями. А от на останній можна додати контактну інформацію, карту з локацією та схемою проїзду, посилання на сторінки в соцмережах, а також найцікавіші туристичні місця.

Яким має бути сайт-візитка?

Головними факторами, які потрібно враховувати під час створення сайту-візитки для житла в оренду, є лаконічність презентації та професійно оформлений і практичний дизайн усіх сторінок. Крім того, варто надати можливість відвідувачам сайту переглядати його на різних пристроях після швидкого завантаження.

Які основні переваги сайту для онлайн-презентації бізнесу?

Основною метою сайту-візитки є розповісти про ваше приміщення або квартиру, хто шукає в Інтернеті, і таким чином знайти нових клієнтів. Він має багато переваг, серед яких:

  • Плюси до рейтингу: безсумнівно, компанія, що має власний вебсайт, вважається престижною та здобуває все більшої популярності саме серед користувачів Інтернету
  • Професійний простір для реклами вашого бізнесу: якщо у вас є сайт-візитка, то вже не потрібно витрачати зайві гроші на рекламу в оголошеннях. У вас буде сайт, на якому розміщена детальна інформація та фотографії
  • Доступ 24/7: у будь-який час доби клієнти зможуть знайти всю необхідну інформацію й забронювати помешкання
  • Оновлення за кілька кліків: не потрібно заново друкувати рекламні буклети, якщо якісь дані вже не актуальні. Усі зміни можна додати одразу на сайт

Ви оформили всю інформацію про ваше приміщення, налаштували систему бронювання – тепер усе готово, щоб приймати гостей.

Як створити сайт-візитку для готелю?

Лише декілька простих кроків допоможуть вам розробити яскравий сайт-візитку для ефективної онлайн-презентації бізнесу, зокрема готельного, із спеціальним сервісом. Вам варто лише:

1. Знайти на сайті сервісу myhotel.com.ua всю інформацію про доступні тарифні плани та детально вивчити її.
2. Замовити пропозицію, що підходить саме для вашого бізнесу.
3. Обрати шаблон, дизайн якого допоможе вам відобразити всі особливості вашого готелю/квартири у вигляді сайту-візитки.
4. Почати оформлення сторінок вашого сайту про різні типи приміщення під оренду за допомогою блоків.
5. Тепер ваш сайт-візитка готовий. Посилання на нього можна надсилати в особистих повідомленнях або з легкістю розміщувати на різних веб-платформах з оголошеннями.

Варто зазначити, що здійснити ці перші кроки у створенні сайту-візитки для вашого готелю допоможе сервіс MyHotel. Там ви знайдете всі необхідні інструменти, а також отримаєте необхідну підтримку на шляху до успішної онлайн-презентації бізнесу.