Сайт для готелю в Карпатах основні елементи

Сайт готелю у Карпатах – 5 головних правил

Карпати – це туристична мекка України. Сюди в будь-яку пору року приїжджають не тiльки з різних куточків нашої країни, а й iз-за кордону. Це призвело до появи численних готелів у цій місцевості, обрати серед яких іноді дуже складно. Якщо ви хочете, щоб забронювали номер саме у вас, тоді неодмінно треба створити сайт для готелю.

Сайт для готелю за декілька кліків

MyHotel – це сервiс, який вам допоможе створити зручний сайт з рiзноманiтними опцiями, а саме: синхронiзацiя з Booking, Airbnb, автоматизацiя онлайн бронювань, заощадження комiсiї та багато iнших. Лише кілька нескладних дій після придбання одного з тарифних планів відділяє вас від професійного сайту готелю. Слід зазначити, що ви не сплачуєте жодні додаткові комісії.

Ви отримуєте можливість розробити сайт для будь-якого типу житла, навіть якщо у вас немає навичок з програмування. Під час оформлення сайту для оренди помешкання в Карпатах ви маєте змогу налаштувати різні форми оплати, додати систему онлайн-бронювань, гнучкі тарифи.

Якщо йдеться про дизайн, то платформа MyHotel пропонує вам готові шаблони, які ідеально підійдуть для вашого бізнесу. Це сучасне дизайнерське рішення із професійним наповненням. А тому сайт готелю у Карпатах буде створено з виконанням усіх головних правил!

Основні елементи є загальними для різних видів сайтів, але специфіка розташування зумовлює наявність особливих пунктів. У цій статті ми намагаємося розкрити моменти, які варто врахувати, коли робите сайт готеля. Вони базуються на поширених запитах туристів. Дослідивши їх, ми вирішили запропонувати 5 головних правил, більш детально про які йде мова далі.

5 порад, як розробити успішний сайт готелю у Карпатах

1. Зазначте тип житла, яке ви здаєте в оренду

У Карпатах є можливість поселити гостей у класичний готель, в окремі котеджі або навіть у дерев’яні будинки. Обов’язково вкажіть на сайті вид апартаментів, щоб можна було зорієнтуватися в умовах, кількості місць та відстані житла від неймовірних пейзажів.

В одному з розділів не забудьте також пояснити, чи забезпечує адміністрація вашого готелю трансфер до місця призначення. Якщо так, то розкажіть про всі його умови.

2. Подбайте про професійний дизайн

Зробити сайт для готелю привабливим та сучасним допоможе спеціальний шаблон, створений дизайнерами. Його перевага полягає в тому, що ви можете редагувати інформацію на вже готових сторінках. До того ж, він оснащений віджетами пошуку житла.

Важливо також доповнити сайт професійними фото. Сюжети для них, окрім звичних для готельного бізнесу, досить легко знайти в Карпатах. Це може бути, наприклад, вид з балкону на густі ліси, вкриті туманом, чи засніжені вершини гір.

3. Додаткові послуги для оздоровлення

Окрему сторінку вашого сайту можна присвятити спеціальним оздоровчим послугам, якими славиться місцевість Карпатських гір. Окрім свіжого повітря, гості готелю можуть відвідати теплі відкриті басейни, чани або лазню.

Напишіть, якщо вони доступні на території готелю і чи входить вартість цих послуг у вартість номеру/будинку. Це стане відмінною рисою вашого житла під оренду, адже багато хто їде в Карпати саме з оздоровчою метою.

4. Сезонні розваги для гостей

Карпати готові прийняти туристів у будь-яку пору року. І в літній, і в зимовий сезон там можна знайти заняття до душі, щоб активно провести час. Чудовим рішенням буде можливість прочитати інформацію про них на вашому сайті.

Влітку це велосипедні прогулянки, поїздки на квадроциклах або катання верхи. Зимовий період вабить туристів, які хочуть покататися на лижах або сноуборді засніженими трасами.

5. Екскурсії за межами готелю

Карпатська місцевість багата на різні види пейзажів. На сайті ви можете запропонувати гостям піднятися на якусь вершину й познайомитися з побутом місцевих жителів. Також їх точно зачарують бурхливі потоки гірських річок. Якщо ви організовуєте ще якісь екскурсії (можливо, до озер), то розкажіть і про них, і ваш сайт готелю змусить зупинитися саме у вас.

У пошуках житла потенційні гості звертають увагу на всі послуги, які вони отримають після приїзду. І дуже зручно на одному сайті знайти одразу все, що цікавить і що прикрасить мандрівку.