Чи можливо створити сайт безкоштовно

Чи можливо безкоштовно зробити сайт готелю чи квартири?

Одним із важливих пунктів планування подорожі до іншого міста чи країни є пошук житла, що здається в оренду. Це може бути номер у готелі або квартира, кому як зручніше та вигідніше. Однак у час розвитку цифрових технологій на допомогу приходить Інтернет та безліч сайтів із доступними пропозиціями. Тому щоб про ваш готель або квартиру дізналися якомога більше людей, вам необхідно зробити сайт.

Навіщо? Наприклад, щоб висвітлити на ньому ключові моменти, які можуть зацікавити потенційних гостей, або щоб спростити процес бронювання завдяки розміщеній онлайн-формі. Невід’ємними складовими кожного сайту можна назвати професійний дизайн усіх сторінок, інтегровані системи оплати, якісні фотографії та високий рівень комунікації з гостями. Щоб досягти цих цілей, радимо звернутися до спеціальної платформи.

Як зробити сайт готелю?

Процес створення сайту помешкання під оренду включає загальні основні етапи, але сайт готелю має певні особливості. До прикладу, бажано надати детальний опис номерів різного класу та вказати додаткові послуги, які надає готель. Зручною та вигідною стане також можливість редагувати поля та керувати цінами залежно від кількості гостей.

Ефективний сайт квартири

Сайт квартири вирізнятиметься з-поміж інших своєю зручнiстю, якщо ви зазначите на ньому, де знаходиться найближчий магазин, ресторан або визначні місця та пам’ятки. Якщо у квартирі є якісь додаткові зручності, то вкажіть і їх також. Гості, можливо, захочуть дізнатися ще про наявність ліфту, пандусів чи стан під’їзду.

Чи існує безкоштовний спосіб зробити сайт?

Варіант для безкоштовного створення сайту вам пропонує сервіс MyHotel. Якщо ви шукаєте просте рішення для сайту готелю чи квартири, то знайдете план, де немає необхiдностi у додатковому функцiоналi. З базовим планом у вас є можливість розробити сайт-візитку та розмістити посилання на нього на найвідоміших платформах з оголошеннями. Ця пропозиція має такі переваги:

  • готовий шаблон, розроблений дизайнерами;
  • модуль, який допомагає організувати бронювання на сайті;
  • сховище розміром 100 мб.

Та слід зауважити, що інвестування коштів у платні плани цієї надійної вебплатформи надасть вам більше можливостей. Сайт буде професійним та потужним, а ви при цьому докладете мінімум зусиль. Цей вибір вартуватиме того, адже відвідувачі сайту захочуть забронювати саме ваше помешкання!